Maripak makineleri hemen her türlü sektöre hitap etmektedir. Üretim kapasiteniz ne olursa olsun size uygun bir shrink paketleme makinesi portföyümüzde bulunmaktadır. Eğer siz de shrink makinesi almayı düşünüyorsanız web sitemizde ürün portföyümüzü inceleyebilir, Maripak YouTube Kanalından da makinelerimizin kullanımının olduğu bir çok paketleme uygulamasını izleyebilirsiniz. Shrink makinası fiyatları hakkında bilgi almak için bu incelemeler dahilinde bütçenize en uygun çözümleri satış ekibimizin yönlendirmeleri ile seçebilirsiniz.

Maripak Shrink Makinesi Fiyatları Nasıldır?

Satış ekibimizin size en uygun çözümü sunabilmesi için bilmemiz gereken bazı önemli unsurlar vardır. Bunlar: paketleme kapasiteniz, bu kapasitenin ilerde artıp artmayacağı, paket ebatları (en  x boy x yükseklik), makine çalışma ortam koşulları (sıcaklık, nem vb.). Bu bilgiler dahilinde satış ekibimiz size uygun modelleri sunabilecek, shrink ambalaj makinası fiyatları konusunda yardımcı olabileceklerdir.

  • Manuel ve otomatik shrink makinesi fiyatları için bizimle iletişime geçin: 0 216 365 85 70

Tam Otomatik Shrink Makinesi Fiyatları

Otomatik paketleme makine fiyatları verilirken dikkat ettiğimiz bazı hususlar vardır. Örneğin makinelere ürün besleme bantları ve ürün tahliye bantlarının özel üretim olması gereken durumlara çok sık rastlanmaktadır. Bu genellikle paketlenecek ürünün boyutlarının ve kapasite kaynaklı değişen bant boylarının çok farklı olabilmesinden kaynaklanmaktadır. Bazı sektörlerde makinenin paslanmaz çelik olması ya da farklı tip bant ihtiyaçları da söz konusu olmaktadır.

Bu değişiklikler göz önüne alınırsa her proje için ayrı bir değerlendirme gerekmekte ve her bir proje için ayrı bir fiyat teklifi hazırlanmaktadır. Fiyat teklifimizde ayrıca makinenin ne sürede teslim edileceği ve ödeme koşulları bilgisi de bulunmaktadır. Compack serisi manüel ya da yarı otomatik makinelerin ödemesi siparişte hemen alınırken, diğer üst modellerimizde ödemenin bir kısmı peşin bir kısmı teslimatta alınmaktadır.

  • Makine ihtiyacınızda satış ekibimizle irtibata geçin: sales@maripak.com Shrink makinası fiyatları hakkında bilgi alın.

POF Shrink Film Fiyatları

Maripak Shrink Makineleri ile kardeş firması Mareks de POF film satışı yaparak siz müşterilerimize hizmet vermekte. En güzel shrink paketleme iyi kesilen iyi marka bir film ile olur. Kendi markamız olan Kleer-pack yüksek kapasiteli bir çok işletmede kullanılmaktadır. Film fiyatları da ürününüzde kullanılacak filmin bobin kalınlığı ve filmin inceliğine göre değişmektedir. Bu konuda danışmak isterseniz Mareks film departmanı ile iletişime geçebilirsiniz: info@mareksambalaj.com

Shrink paketlemenin ürünlerinizin satışında size sağlayacağı avantajları göz önünde bulundurursanız, uzun vadede bu yaptığınız yatırımın geri ödemesini alırsınız.

İyi ürünler, iyi bir makineyle ve iyi bir filmle paketlenmeyi hak eder.