SHRINK MAKİNESİ SEÇİMİ VE FİYATLANDIRMA

 

İyi ürünler, iyi bir makineyle ve iyi bir filmle paketlenmeyi hak eder. Söz konusu shrink paketleme olduğunda doğru makine ve doğru film seçimi olmazsa olmazdır.

Shrink ambalajın ürünlerin korunması ve sunumunda oynadığı rol ve satışı artırıcı etkisi göz önünde bulundurulduğunda, yapılan yatırımın geri dönüşü hiç de uzun olmayan bir sürede alınır.

Ürününüze Uygun Shrink Makinesi Nasıl Belirlenir?

Üretim ihtiyacınız için en uygun shrink makinesi seçiminde çeşitli veriler belirleyici rol oynar. Bunlar: üretim kapasitesi, bu kapasitenin ilerde artıp artmayacağı, paket ebatları (en x boy x yükseklik), makine çalışma ortam koşulları (sıcaklık, nem vb.), üretim hattı entegrasyon ihtiyacı gibi müşteri tarafından sağlanan bilgilerdir. Bu bilgiler dahilinde proje mühendisleri tarafından uygun shrink makinesi modelleri belirlenir ve fiyat çalışması yapılır.

Tam Otomatik Shrink Makinesi Fiyatları

Manuel shrink ambalaj makinelerinin fiyatlarında belirleyici olan ana faktör paketlemesi yapılacak ürünün boyutudur. Fakat söz konusu otomatik paketleme makine fiyatlandırması olduğunda fiyatı etkileyen birçok unsur vardır. Örneğin ürün besleme bantları ve ürün tahliye bantlarının özel üretim olması gerektiği durumlara çok sık rastlanır. Bu genellikle paketlenecek ürünün boyutlarının ve kapasite kaynaklı değişen bant boylarının çok farklı olabilmesinden kaynaklanmaktadır. Bazı sektörlerde makinenin paslanmaz çelik olması ya da farklı tip bant ihtiyaçları da söz konusudur.

POF Shrink Film Fiyatları

En güzel shrink paketleme iyi kesilen iyi marka bir film ile olur.

Film fiyatları ürününüzde kullanılacak filmin bobin kalınlığı ve filmin inceliğine göre değişim gösterir.

Polyolefin Shrink Film (POF) geniş bir kullanım alanına sahip olan, her türlü ürünün paketlenmesinde sıkça tercih edilen termoplastik bir ambalaj malzemesidir. Çok güçlü yapısı ile tam otomatik shrink makinesi uygulamalarında büyük uyum gösterdiği için, yüksek kapasiteli işletmelerin paketleme ihtiyacını karşılamada kullanılır.

Kendi markamız olan Kleer-pack yüksek kapasiteli birçok işletmede kullanılmaktadır. Ürününüz için en uygun shrink film konusunda bilgi almak için kardeş firmamız olan Mareks film departmanı yetkilileriyle iletişime geçebilirsiniz.

info@mareksambalaj.com

Maripak Shrink Makinesi Fiyatları

Ürün portföyümüzde manuel uygulamalardan tam otomatik entegre sistemlere kadar her ürüne ve üretim kapasitesine uygun shrink paketleme makinesi seçenekleri bulunmaktadır.

Makinelerimiz hakkında bilgi sahibi olmak için ürün portföyümüzü inceleyebilir, sektörlere göre uygulama videolarını inceleyebilir ya da Maripak YouTube Kanalından birçok paketleme uygulamasını izleyebilirsiniz.

İhtiyacınıza ve bütçenize en uygun çözümü belirlemek için satış mühendislerimize danışabilir, size özel değişkenlere göre değerlendirilerek projenize özel fiyat teklifi alabilirsiniz.

Hazırlanan fiyat teklifinde projeye ait tüm teknik detaylarla birlikte makine teslim süresi ve ödeme koşulları bilgisi de bulunur. COMPACK Serisi manüel ya da Yarı Otomatik makinelerin ödemesi siparişte hemen alınırken, diğer üst modellerimizde ödemenin bir kısmı peşin bir kısmı teslimatta alınmaktadır.

Projeniz için en uygun fiyatı almak için satış mühendislerimizle iletişime geçin: sales@maripak.com / 0 216 365 85 70