Unicef Sponsorship

Maripak olarak çocukların geleceğimiz olduğuna ve evrendeki tüm çocukların bakım, koruma ve eğitim konusunda eşit haklara sahip olduğuna inanıyoruz. Ancak, dünya genelinde akranlarının erişebildiği aynı ayrıcalıkları paylaşmayan milyonlarca çocuğun olduğunun farkındayız ve bu inancımız doğrultusunda çalışan kurum ve dernekleri destekliyoruz.

Bu nedenle, Dezavantajlı çocuklara ulaşma ve onları destekleme çocuklar açısından kalıcı değişiklik yaratan, uzun soluklu projeler geliştiren UNICEF Türkiye’yi destekliyor ve UNICEF Platinyum Kanatlar Programına dahil olmaktan onur duyuyoruz.

UNICEF, 190’dan fazla ülke ve bölgede çalışarak çocukların erken çocukluktan ergenliğe kadar hayatta kalmalarına, gelişmelerine ve potansiyellerini gerçekleştirmelerine yardımcı olmak için programlar yürütüyor. Çocuk sağlığı ve beslenmesini, güvenli su ve sanitasyonu, kaliteli eğitimi ve beceri geliştirmeyi destekler ve çocuk işçiliği ve sömürüyle mücadeleyi desteklerler.

UNICEF programları ve amacı nasıl destekleyebileceğiniz hakkında ayrıntılı bilgi için https://www.unicefturk.org/ adresini ziyaret edin.