TMC Pro’yu Gururla Sizlerin Beğenisine Sunuyoruz; yeni TMC’de sadece renk değil, diğer birçok önemli parça da değişti.

TMC Pro Maripak’ın uzun yıllardır satışını yaptığı ve yıllar içerisinde de gelişerek son haline ulaştırdığı, yarı-otomatik bir modelimiz. Bu model ile dakikada on ile on beş paket arasında yapılabilir. Bu tabii operatörün hızına, ürünün büyüklüğüne, kolay paketlenebilirliğine bağlı olarak değişebilmekte.

Bu yazımızda TMC’de yaptığımız değişikliklerden bahsedeceğiz.

TMC PRO’DA YAPILAN DEĞİŞİKLİKLER

Her şeyden önce daha önce dışarıda konumlandırılan elektrik panosunu makinenin içine yerleştirdik. Bu daha kompak ve estetik görünüm edinmesini sağladı. Ayrıca bu sayede yerden kazandık ve bu değişiklik lojistik açıdan hem daha ucuz hem de daha korumalı ve daha kolay taşınabilir hale gelmesini sağladık.

Diğer yaptığımız değişiklik ise Operatör panelinin konumu oldu. TMC’nin paneli artık daha kolay ulaşılabilir ve kullanıcı dostu. Kullanımının detaylarını anlattığımız kullanım kılavuzumuzu okumayı unutmayın!

Değişikliklerden bir diğeri ise fanın hızını kontrol eden tünel fan invertörü ile ilgili idi. Bu, daha önce bir seçenek olarak sunulurken bundan sonra tüm TMC Pro’larda mevcut olacak.

Değişikliklerden en önemlilerinden bir diğeri ise, L kesim mekanizması ile ilgili idi. Bu mekanizmayı tamamen iyileştirildik ve bu sayede az da olsa karşılaşılan kilitleme sorunu da ortadan tamamen kalkmış oldu. Hem kullanıcı açısından daha güvenilir, hem de daha randımanlı bir kesme sistemine ulaşmış olduk.

Bu değişiklikler sayesinde TMC Pro dünya standartlarında bir makine olmuş olup, gururla Türkiye iç pazarında ve dış pazarla sunduğumuz bir ürün haline gelmiş bulunmakta.

SÜREKLİ AR-GE
Ar-Ge ekibimizin sürekli geliştirdiği makinelerimiz sayesinde firmamız sektöründe öncü olmaya devam ediyor.

Son olarak belirtmek isteriz ki, bu modelimiz artık iki farklı tür ısı tüneli şeklinde sunulacak. Alttan fanlı ve üstten fanlı şekilde. Bu iki fan sisteminin avantajlarını öğrenmek için satış ekibimizle iletişime geçin! Bizlere 0 216 365 85 70 veya sales@maripak.com’dan ulaşabilirsiniz.

SHOWROOMUMUZA ZİYARETE GELİN
Dilerseniniz showroomumuzu ziyarete gelebilirsiniz ve ürünlerinizin paketlenmesini makinelerimizde birlikte test edebiliriz.

TMC Pro çalışma videosunu izleyebilirsiniz.


TMC Pro’yu Gururla Sizlerin Beğenisine Sunuyoruz.

Detaylı bilgi için ürün sayfamızdan inceleyebilirsiniz.