Maripak USA ile Amerika pazarına yakınlaştık.                                     

Maripak, Amerika’da kendi marka ve şirketiyle pazarda yerini aldı. Son yıllarda pazarımızın Amerika Birleşik Devletleri’nde yoğunlaşması sebebiyle daha hızlı aksiyon ve yerinde hizmet verebilmek amacıyla pazara daha yakın olmaya karar verdik.

Maripak AH Americas Headquarters (Maripak USA), değerli müşterilerini bu yeni tesisinde ağırlamaktan mutluluk duyuyor. Maripak USA (Maripak AH) Kuzey Amerika pazarı satış, parça ve servis destek koludur.

Merkezimizin Türkiye’de olması nedeniyle Amerikalı müşterilerimize deniz aşırı bir mesafeden ulaşmanın bazı zorluklarını gördük. Mesafenin sebep olduğu zaman farkı ve teslim süreleri gibi zorlukların üstesinden gelmek öncelikli ihtiyaçlarımızdandı. Güçlü bir ekiple iç pazara birebir hizmet vermeye karar verdik.

maripak usa ekip

Ekibimiz kariyerlerini ambalaj endüstrisine adamış, Amerikalı, endüstri profesyonellerinden oluşmaktadır.

maripak-usa-konum

Maripak USA şubemiz Philadelphia yakınlarındaki Allentown’da bulunmaktadır ve New York, New Jersey ve Philadelphiagibi birçok ticari şehre kolay erişime sahiptir. 900 metrekarelik tesisimizde ürünlerinizle test yapabileceğimiz bir showroom alanı ve tüm standart makinelerimizle donatılmış büyük bir depo alanımız bulunmaktadır.

           

Türk makine sanayinin gelişimi bizleri gururlandırıyor. Amerika gibi uzak noktalarda bayrağımızı dalgalandırmak, iki ülke arasındaki mesafeyi yakınlaştırdığı gibi, ülkemizin endüstriyel gelişimini tanıtmak ve itibarını geliştirmek için de fırsat sunuyor.

İnanıyoruz ki bu attığımız adım, Amerika’nın satınalma gücü ve pazar büyüklüğünü dikkate aldığımızda diğer komşu ülkelerde, Kanada, Meksika ve güney Amerika’da da bizlere yeni ufuklar açacaktır.

Bu amaçla henüz yolun başında olduğumuzu unutmadan, gelişime ve değişime uyum sağlamayı kendimize hedef tuttuk. Gösterdiğiniz güven ve işbirliği için teşekkür ederiz.

 

 

 

 

Maripak USA aktivitelerimiz hakkında daha fazla bilgi için ABD web sitemizi www.maripakusa.com adresinden ziyaret edebilir, bu bölgedeki yedek parça ve teknik sorularınız için destek hattımıza +1 (941) -229-1067 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Saygılarımızla,

Maripak A.Ş.