YUMURTA PAKETLEME MAKİNASI

Yumurta shrink paketlemesi için küçük, orta ve büyük ölçekli üreticilere önerebileceğimiz çok sayıda makinemiz bulunmaktadır. Size en uygun makineyi seçmek için bizimle iletişime geçin!
Geniş Ürün Yelpazesi

Her Türlü Üretim Kapasitesine Uygun Yumurta Shrink Paketleme Makineleri

Kullanıcı Dostu

Kullanımı kolay, otomatik ayarlı ve geniş hafızalı yumurta shrink paketleme makineleri

Tasarruflu Shrink Makineleri

Kaliteli, sağlam ve uzun ömürlü yumurta shrink makineleri

Tüm yeni özellikleriyle
Yumurta Paketleme Makinası
Her ebattaki viyollerinize uygun yumurta shrink paketleme makinelerimiz ile siz değerli yumurta üreticilerinin hizmetinizdeyiz.

Yumurta Paketleme

Yumurta paketleme, paketleme sektöründe oldukça yoğun olarak çalıştığımız bir yumurta shrink paketleme dalıdır. Maripak olarak birçok sektöre makinelerimizle hizmet veriyoruz. Bu sektörlerden arasında en ön sıralarda gelenlerden biri yumurta sektörü. Yumurta ihracatında her geçen yıl artmakta ve 2019 için Yumurta Üreticileri Merkez Birliği’nin açıklamasına göre 2019 için 425 Milyon Dolarlık bir ihracat hedefleniyor. Bu sektörde yumurta üretimi kadar önemli olan bir diğer konu da bu yumurtaların paketlenmesi yani yumurta paketleme makinaları. Hedeflenen bu rakamların artması Maripak olarak bizlere de görevin düştüğünü belirtiyor. Yumurta ambalaj makinesi konusunda önder konumdayız ve yumurtaların en iyi şekilde paketlenmesi konusunda çaba sarf etmekteyiz.

Yumurta Paketleme Yöntemi

Yumurta paketleme yöntemlerinden size bahsedeceğimiz shrink paketleme yöntemidir. Yumurtalar altılı, onikili, otuzlu viyollerin içinde paketlendikten üstünden ince shrink filmi ile paketlenip, ısı tünelinden geçilerek ürünün tüketiciye ulaşana kadar açılmadan muhafaza edilebileceği şekilde shrink paketleme yöntemi ile paketlenebilir.

Yumurta paketlemede kullanılan filmlerin kalitesinin olduğu kadar, o filmi yumurta viyollerinin üstüne yerleştirip, kesecek olan makine de çok büyük önem teşkil etmekte. Filmler konusunda film departmanımız Mareks’ten detaylı bilgi alabilir, sizin için en ideal filmi, en uygun fiyata edinebilirsiniz.

Shrink Yöntemi ile Yumurta Paketlemenin Avantajları

Shrink Yöntemi ile Yumurta Paketlemenin Avantajlarını şu şekilde sıralayabliliriz;

 • Ürün bütünlüğünün sağlanması, yumurtaların kırılmasını önlemesi,
 • Tüketicinin ürünü ilk açan olması,
 • Shrink paketleme öncesinde yerleştirilen sayfa ile marka, üretim tarihi, üretim şekli gibi bilgilendirmelerin yapılabiliyor olması,
 • Delikli film kullanılarak üst kapağı olmayan viyollerde yumurta üzerinde oluşabilecek kararmaların engellenmesi,
 • POF film kullanılması sayesinde şık bir ambalaj elde edilmesi.

Yumurta Paketleme Makinesi Fiyatları

Yumurta Paketleme Makinesi Fiyatları üretim ihtiyacınıza göre seçtiğiniz makineye göre değişmektedir. Shrink paketlemenin yumurta satarken size sağlayacağı tüm faydaları göz önünde bulundurulunca yumurta paketleme makinası olarak shrink makinelerinin tercih ediliyor olması çok olası. Peki bu makinelerin fiyatları ne civardadır? Bu soruya cevap bulabilmek için öncelikle kapasitenizi yani dakikada kaç viyol paketlemek istediğinizi bilmemiz gerekir. Satış mühendislerimiz sizden gelecek ürün kapasitesi, viyol türünüze, viyol ebat bilgilerinze göre size en uygun makineyi fiyatlandırıp ileteceklerdir. Fiyat konusunda sales@maripak.com adresine mail atabilir ya da 0216 365 85 70 numarasından bize ulaşabilirsiniz.

Yumurta Paketleme Makinası Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

“Yumurta Paketleme Makinası Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyiz” sorusu en çok karşılaştığımız sorulardan bir tanesidir.

Makine seçerken en önemli husus, yumurta paketleme formatınıza karar vermektir. Formatlara karar verdikten sonra (6lı, 10lu, 12li, 15li, 30lu viyol gibi) aynı makinede tüm formatlarınızın yapılıp yapılamayacağı konusunu teknik ekibimize danışabilirsiniz.

Ürün formatının haricinde bu formatlardan günde kaç paket yapacağınız sorusu ile karşılaşacaksınız. Bu seçilecek makine için en önemli noktadır.

Şu anki üretim kapasitinizi birkaç yıl içerisinde arttırmayı düşünüyorsanız uzun vadeli bir yatırım yapmak isteyebilirsiniz. Belki yarı otomatik yumurta paketleme makinesi yerine tam otomatik yumurta paketlemesi modellerimizden birini tercih etmek isteyebilirsiniz.

Makine seçerken uzun yıllar size hizmet edebilmesi adına kaliteli ve sağlam bir makine aldığınızdan emin olmalısınız. 30 yıllık bir firma olarak Maripak Ambalaj kalite konusunda ödün vermemekteyiz.

Ayrıca her türlü yedek parça ve teknik destek konusunda uzman, tüm Türkiye’de mobil olarak ziyaretlerde bulunabilen bir teknik ekibe sahibiz.

Özetle, sizi güvende hissettirecek bir makine üreticisinden yumurta paketleme makinesi almak uzun vadede yapacağınız en önemli yatırımlardan biri olacak.

Müşterilerimiz ne diyor?
Sıkça Sorulan Sorular
Yumurta Paketleme Makinası'nın fiyatı nedir?-

Yumurta Paketleme Makinalarımız farklı model ve kapasitelerde olup her bir modelin fiyatı farklıdır.

Makinalar farklı viyol büyüklükleri ile kullanılabilir mi?-

Makinalarımız her türlü viyol büyüklüğüne uygundur.

Makinalarınızın garanti süresi ne kadar?-

Tüm diğer ürünlerimiz gibi Yumurta Paketleme Makinalarımız da 1 yıl garanti kapsamındadır.

Küçük ölçekli bir üreticiyiz, bize uygun da makinanız var mı?-

Küçük ölçekli üreticiler için manüel ve yarı otomatik modellerimiz bulunmaktadır.

Yurtdışı servis imkanınız var mı?-

Yumurta Paketleme Makinası satışını yaptığımız yurtdışı müşterilerimize distribütörlerimiz vasıtasıyla teknik destek hizmeti sağlamaktayız.

Yumurta Paketlemesinde kullanılan shrink film türleri nelerdir?-

Yumurta shrink paketlemesinde en çok standart ve makroperfore shrink filmler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için info@mareksambalaj.com'a mail atabilirsiniz.

Yumurta Paketleme makinelerinde yedek parça bulundurma garantisi var mıdır?-

Diğer tüm makinelerimizde olduğu gibi 5 yıl yedek parça bulundurma garantisi vermekteyiz.

Referanslarımız
Yumurta Paketleme Makinası hakkında öğrenmek istedikleriniz mi var?
Hemen müşteri temsilcimize iletişime geçin...
Fırat Parlar
Fırat Parlar
Proje Satış Müdürü


  32 YIL
  47 DİSTRİBÜTÖR
  9100 MEMNUN MÜŞTERİ
  90 MUTLU ÇALIŞAN
  MARİPAK müşterileri tarafından kullanılan makineler ile şu ana kadar paketleme yapılan ürün sayısı...
  3,145,926,447

  MARİPAK Ambalaj ve Endüstri
  Mamulleri San. Tic. A. Ş.

  Şerifali Mah. Serdivan S. 60
  Y. Dudullu 34775 İstanbul / TÜRKİYE
  +90 216 365 54 44
  info@maripak.com