Öncelikle Maripak Mail Bültenine hoş geldiniz. Burada size gelişmelerimiz, yeni ürünlerimiz, paketleme nasıl yapılırın detayları gibi konularda bilgilendirmeler yapacağız.

Maripak Türkiye’de olduğu kadar diğer ülkelerde de büyümeye ve pazarını genişletmeye devam ediyor. 40’tan fazla dünya pazarında, birçok Avrupa Birliği ülkesinde, ABD ve Rusya Federasyonu’nda ve hatta Çin gibi daha uzak pazarlara kadar vardır. Türk üretimi makinelerimizin sayısının her geçen gün dünyanın farklı yerlerinde kullanılıyor olması bizler için çok büyük bir gurur.

Günden güne büyümeye ve ürünlerimizi geliştirmeye devam ediyoruz…

Bugünkü haber bülteninimizde çoğunlukla tek kullanımlık kağıt/plastik bardak paketlemede Yeni Veriopack’i sizlerin beğenisine sunmak isteriz.

Veriopack, herhangi kesim izi bırakmayan çok etkili bir sistemine sahiptir. Bol poşet olarak ya da shrinklenmiş paket yapabilirsiniz.Veriopack servo motor ile çalışmakta ve dakikada yaklaşık 25 paket yapabilmektedir.

Ürünlerinizi ister bir konveyör üzerinden Veriopack paketleme alanına itebilir ya da yeni dizayn ettiğimiz, resimde görünen paket ittirme modülümüzü de tercih edebilirsiniz.