E-Ticaret Paketleme Çözümleri

Kağıt ve Film ile 4 Yönden Kaynaklı E-Ticaret Paketleme Makinesi
Hibrit Paketleme Sistemi

Hem kağıt hem film ile paketleme yapabilen yeni geliştirdiğimiz e-ticaret paketleme makinesi. Kağıt materyal ile geri dönüştürülebilir doğa dostu paketleme..

Otomatik Ürün Boyu Tanıma

Otomatik ürün boyu tanıma özelliği ile ürünlerinizin boyu tespit edilir ve böylece her ürün için ayrı makine ayarı yapmanız gerekmez.

Hızlı Paketleme İmkanı

Gezer çene sistemi ile sürekli ve durmaksızın ambalajlama yaparak hızlı bir şekilde paketleme avantajı

Tüm yeni özellikleriyle
E-ticaret Paketleme Makinası
Her ebattaki ürünlerinize uygun e-ticaret paketleme makinelerimiz ile siz değerli üreticilerimizin hizmetinizdeyiz.
tt80-twin-trimmer-eticaret-paketleme

E-Ticaret Paketleme Sistemi

Günümüzde artık yeni normalle birlikte e-ticaret sektörünün önemi arttı. Bu durum geleneksel tüketici davranışlarını büyük bir devrim şeklinde değiştirmeye başladı. E-ticaret ürünlerine olan talebin artması ile birlikte firmalara daha pratik paketleme sisteminin önemini hissettirdi.

Maripak Ambalaj olarak e-ticaret sektörü için yoğun ar-ge çalışmalarımız sonucu 3 farklı e-ticaret paketleme makinesi geliştirdik. Impack E-pro, TT 60 ve yeni teknoloji ürünümüz TT80.

Geliştirdiğimiz makineler ürün ebatlarını otomatik olarak tanıyıp paketleyebiliyor. Ayrıca ürüne ait adresi de otomatik olarak tespit ederek firmalara büyük bir zamandan tasarruf imkanı sağlıyor.

tt80-twin-trimmer-eticaret-paketleme-makinesi

Doğa Dostu Paketleme

Ambalajlama konusundan bahsettiğimizde, plastik malzemeler en kullanışlı ve kolay uygulanabilir sarf malzemelerinden biridir.
Ancak bugün doğru yöne karar vermek için bir dönüm noktasındayız.
Doğadaki izlerimizi azaltmak için geri dönüştürülebilir malzemeler kullanmanın önemini hepimiz fark ettik.

Tam da bu noktada doğayı korumak için bir proje geliştirdik. Projemizde ambalaj malzemesi olarak geri dönüştürülebilir ve kullanımı kolay bir malzeme olan kağıdı kullandık.

Yoğun Ar-Ge çalışmalarımız ürünü olan yeni geliştirdiğimiz ürünümüz TT80 E-Ticaret Paketleme makinemizi sizlere sunmaktan gurur duyuyoruz.

tt80-e-ticaret-paketleme

Paketleme İhtiyacı İçin Hibrit Bir Çözüm

TT80 E-Ticaret Paketleme Makinesi özel bir sistemdir. Kağıt materyal ile çalışabilir ama aynı zamanda Polietilen, Opp, CPP gibi filmler ile de paketleme yapabilir. Bu sayede günümüzün paketleme ihtiyacı için hibrit bir çözüm çözüm sağlıyor. Kağıt ambalaj malzemesi doğa dostu makineler için gelecekte bir seçenek olacaktır. TT80 E-ticaret paketleme makinesi ile ihtiyacınıza göre hem kağıt hem film ile paketleme yapabilirsiniz.

Yeni Gelştirdiğimiz E-Ticaret Paketleme Makinesinin Avantajları

  • En büyük avantajlarından birisi ürün boyutunu otomatik olarak algılayıp paketleyebilmesidir. Eğer ürün boyutunuz değişkense her bir ürün için makineyi özel olarak ayarlayarak zaman kaybetmeniz gerekmez.
  • Diğer bir avantaj ise ürünün gideceği adresi üstüne barkod sistemi ile etiketleyebilmesidir. Böylece kargo hata payını da azaltarak hızlı paketlemeye öncülük eder.
  • Hem kağıt hem film kullanarak paketleme yapabilirsiniz. Bu sayede tek bir makine ile ihtiyacınıza yönelik farklı paketlemeler yapabilirsiniz.
  • Kağıt ile paketleyebildiğinden kalın ambalaj malzemesine uyumludur.
tt80-twin-trimmer-kesme-cenesi

  • Zamanın sizin için ne kadar değerli olduğunu biliyoruz. E-ticaret paketleme makinemiz ile sürekli bir şekilde paketleme yapabilirsiniz. Gezer çene sistemimiz sayesinde durmadan ve hızlı bir şekilde ürünleriniz paketlenir.
  • Kargo, Medikal, gıda gibi sektörler için geniş kaynak ve bariyer özelliği bulunmaktadır.

Zaman hepimiz için kıymetli! Bu noktada sizler için geliştirdiğimiz ve entegre ettiğimiz önemli bir sistemdir.

tt80-twin-trimmer-eticaret-paketleme-kagit-kesme

E-Ticaret Paketleme Makinesi Nasıl Çalışır?

E-Ticaret Paketleme Makinemiz barkod okuma, boyut tarama, paketleme ve etiketleme olmak üzere 4 temel aşamadan ürününüzü geçirmektedir.

Öncelikle ürün barkodu tarandıktan sonra, bilgi müşterinin veri tabanına gönderilir. Bir sonraki aşamada, ürünün tüm boyutlarını tarayan bir ışık bariyeri sensörü vardır. Sürekli kesme çenesi, uygun boyutta paket sağlamak için konumlarını uyarlar. Taranan barkoda bağlı olarak etiketleme makinesi önceden belirlenmiş verileri yazdırır ve uygular. Bu bilgiler ürün tanımı, alıcının adresi, müşterinin adı ve hatta iletişim bilgileri olabilir.

tt80-twin-trimmer-fire-sarma-sistemi

Ürünün boyut bilgileri bu sayede otomatik olarak algılanır ve bu sayede doğru boyutta paketleme yapılır. Paketlenmiş ürünün üzerine kargo bilgileri otomatik olarak etiket sistemi ile basılır.

Paketlenmiş ürünün üzerine kargo bilgileri otomatik olarak etiket sistemi ile basılır.

Ürünler pratik bir şekilde sevkiyata hazırlar!

Hem zamandan hem operatörden tasarruf ederek hızlı ve güvenli bir şekilde ürünlerinizi e-ticaret paketleme makinemiz sayesinde sevkiyata hazır hale getirebilirsiniz.

tt80-twin-trimmer-eticaret-paketleme-1.

Maripak, 32 yılı aşkın süredir bu tür yenilikçi teknolojileri geliştiren lider bir kuruluştur. Doğru paketleme yöntemleri sunan ve ambalajlamada yeniliklere öncü çözüm ortağınızdır.

Sizlere ihtiyacınıza yönelik en doğru paketleme çözümünü sunabilmek için satış mühendislerimizle iletişime geçebilirsiniz.

Ürünlerimizle ilgili bilgi almak için bizimle iletişime geçin veya teklif formunu doldurun.

Müşterilerimiz ne diyor?
maripak logo blue

E-ticaret Paketleme Makinası

Güncellenen Maripak kataloğunu indirebilir ve ürünün teknik bilgilerine ulaşabilirsiniz.
32 YIL
47 DİSTRİBÜTÖR
9100 MEMNUN MÜŞTERİ
90 MUTLU ÇALIŞAN
MARİPAK müşterileri tarafından kullanılan makineler ile şu ana kadar paketleme yapılan ürün sayısı...
3,145,926,447

MARİPAK Ambalaj ve Endüstri
Mamulleri San. Tic. A. Ş.

Şerifali Mah. Serdivan S. 60
Y. Dudullu 34775 İstanbul / TÜRKİYE
+90 216 365 54 44
info@maripak.com