SÜT PAKETLEME MAKİNASI

Shrink paketleme yöntemiyle yeni nesil süt paketleme sistemleri...
Geniş Ürün Yelpazesi

Her Kapasiteye Uygun Ekmek Shrink Paketleme Makineleri

Kullanıcı Dostu

Kullanımı kolay, otomatik ayarlı ve geniş hafızalı makineler

Tasarruflu Makineler

Kaliteli, sağlam ve uzun ömürlü makineler

Tüm yeni özellikleriyle
Süt Paketleme Makinası
Her ebattaki ürünlerinize uygun süt shrink paketleme makinelerimiz ile siz değerli süt üreticilerinin hizmetinizdeyiz.
süt-paketleme-makinesi

Süt Paketleme Makinesi ile Ürün Gruplandırma İşlemini Kolayca Halledin

 • Süt paketleme makinası ile ürünlerinizin muntazam bir şekilde gruplandırılmasını sağlayabilirsiniz.
 • Süt paketleme makinesi birden fazla sütün bir arada kalmasını sağlayacak şekilde paketlenebilmesinde kullanılır. Özellikle çeşitli kampanyalar, fırsatlar ya da promosyonlar dahilinde gerekli olan paketleme işleminin eksiksiz bir şekilde yapılmasını sağlar.
süt-paketleme-makinesi-1

Ambalajın Korunmasını Sağlayın

Ürün ambalajının tüketicinin satın alma davranışları üzerinde önemli bir etkisi bulunur. Özgün bir tasarıma sahip olması gereken ambalajın, satın alınana kadar geçecek süreçte kaliteli görünümünün de korunması gereklidir. Üretim aşamasından sonra raflarda yerini alan ürünün yüksek kalite standardının korunması için shrink kaplamanın olumlu katkısından faydalanabilirsiniz.

İngilizce’den gelmiş olan Shrink kelimesi “Büzüştürme, küçültme” anlamına gelmektedir. Anlamına uygun olarak shrink kaplama makinesi iki aşamalı bir süreç ile ürünlerinizde bir gruplama otomasyonu sağlar: İlk aşamada, ürün üzerine örtülen shrink filmin dikimi yapılır. İkinci aşamada ise dikimi yapılmış olan shrink film ısı etkisiyle büzüştürülerek mevcut ürünün her açıdan kaplanması sağlanır.

Impack 40, Yumurta Paketleme

Süt paketleme işleminin ürün grubunu bir arada tutması, ürün ambalajının dış etkenlerden dolayı zarar görme riskini azaltması bakımından ürünlerinizin raflarda daha sağlıklı bir şekilde yer alması mümkün olur. Bu da tüketicinin gözünde ürünün kalite değerini artırır.

Ürünün ambalaj kalitesinin korunmasının yanı sıra lojistik olarak da destek sağlar. Ayrı ayrı duran ürünlerin kapladığı alan hacminin düşmesini sağlayarak nakliyede de reyonlarda da aynı metrekare içinde daha fazla ürün bulundurmanıza ve muntazam bir şekilde dizilmesine yardımcı olur.

süt-paketleme-makinesi-2

Kaliteli ve Profesyonel Destekten Faydalanın

Maripak olarak shrink kaplamanın her alanında olduğu gibi süt paketleme makinesi için de uzmanlığa sahip bulunuyoruz. Türkiye’de pazar lideri olmamızı sağlayan kalite standardı ile dünya çapındaki 40 farklı pazarda da yer alıyoruz.

Süt ambalajlama makinası konusunda Maripak’ın, alanında uzman olan proje satış mühendislerinin yönlendirmesi sayesinde ürününüz için doğru makineyi seçmekte profesyonel bir destek alabilirsiniz. Ürünlerinizin en doğru şekilde paketlenmesi için gereken bir diğer etken olan shrink film malzemesi için de Mareks departmanımızın uzmanlığından faydalanabilirsiniz.

Ürünlerinizin paketlenmesi için doğru bir makine ve filmin seçilmesinden sonra gerekli teknik donanıma sahip olarak gruplandırma otomasyonunu isterseniz tek tek ürünlerinizi bir araya getirmekte isterseniz promosyonlu ürünlerinizde kullanabilirsiniz.

Süt paketleme makinası fiyatları için Maripak’tan teklif alarak sektöründe uzman ve profesyonel bir destek ile kaliteye sahip olabilirsiniz.

Müşterilerimiz ne diyor?
Sıkça Sorulan Sorular
Yumurta Paketleme Makinası'nın fiyatı nedir?-

Yumurta Paketleme Makinalarımız farklı model ve kapasitelerde olup her bir modelin fiyatı farklıdır.

Yurtdışı servis imkanınız var mı?-

Yumurta Paketleme Makinası satışını yaptığımız yurtdışı müşterilerimize distribütörlerimiz vasıtasıyla teknik destek hizmeti sağlamaktayız.

Makinalarınızın garanti süresi ne kadar?-

Tüm diğer ürünlerimiz gibi Yumurta Paketleme Makinalarımız da 3 yıl garanti kapsamındadır.

Referanslarımız
Süt Paketleme Makinası hakkında öğrenmek istedikleriniz mi var?
Hemen müşteri temsilcimize iletişime geçin...
Fırat Parlar
Fırat Parlar
Proje Satış Müdürü


  30 YIL
  45 DİSTRİBÜTÖR
  9100 MEMNUN MÜŞTERİ
  95 MUTLU ÇALIŞAN
  MARİPAK müşterileri tarafından kullanılan makineler ile şu ana kadar paketleme yapılan ürün sayısı...
  2,795,357,381

  MARİPAK Ambalaj ve Endüstri
  Mamulleri San. Tic. A. Ş.

  Şerifali Mah. Serdivan S. 60
  Y. Dudullu 34775 İstanbul / TÜRKİYE
  +90 216 365 54 44
  info@maripak.com