MEYVE PAKETLEME MAKİNASI

Shrink paketleme yöntemiyle yeni nesil meyve paketleme sistemleri...
Geniş Ürün Yelpazesi

Her Kapasiteye Uygun Yumurta Shrink Paketleme Makineleri

Kullanıcı Dostu

Kullanımı kolay, otomatik ayarlı ve geniş hafızalı makineler

Tasarruflu Makineler

Kaliteli, sağlam ve uzun ömürlü makineler

Tüm yeni özellikleriyle
Meyve Paketleme Makinası
Her ebattaki ürünlerinize uygun meyve shrink paketleme makinelerimiz ile siz değerli meyve üreticilerinin hizmetinizdeyiz.
meyve-paketleme-makinesi-1

Meyve Paketleme Makinesi İşlemi Ne Gibi Avantajlar Sağlar?

Üretiminden tüketim aşamasına kadar taze kalması gereken meyve paketleme makinası ile paketlenerek daha uzun süre tazeliğini korur.

 • Meyve paketleme makineleri sayesinde ürünlerinizin daha uzun süre tazeliğini korumasını sağlayabilirsiniz.
 • Bulunduğu ortamdaki ısı ve ışık faktörlerinin bile dejenerasyona etkisini gösterebildiği gıda ürünleri için hijyen açısından da ürüne pozitif bir değer katar.
meyve-paketleme-makinesi-2

Şık Görüntüsü ile El Değmeden Raflarda

Sebze meyve paketleme makinası raflarda yerini alan ürünlerin satın alan kişiden önce el değmeden saklanabildiğinin kanıtıdır. Tazelik ve hijyenin giderek artan önemine dikkat eden tüketiciler için de shrink paketleme ile beklenen kalite standardına cevap verebilmek mümkün olur.

Shrink paketleme, paketleme filminin ürün etrafında dikimi ve ardından da ürünün mevcuttaki şekilini alacak şekilde ısı uygulanarak büzüştürülmesi yöntemine dayalıdır. Bu yöntem ile meyve paketleme, ürünün hiçbir noktasının açıkta kalmaması, hava ile temasının azalmasını, el değmemesi açısından koruyucu bir kaplama görevi görür.

meyve-paketleme-makinesi

Tek tek ürünlerin yan yana gelerek aynı kutuda yer alması durumunda shrink kaplama sayesinde meyvelerin dağılması ya da eksilmesi gibi sorunların da önüne geçilir. Bu sayede bir arada durabilecek olan ürünlerinizle her pakette ortalama bir gramaj değerini de koruyabilir ve seçim yapmayı kolaylaştırabilirsiniz.

Maripak olarak yerel pazardaki lider konumumuz ve dünya çapında 40’dan farklı pazarda yer almamızı sağlayan uzmanlığımız ile eticaret koli paketleme ya da kutu paketleme için ihtiyacınız olan makine konusunda sizi yönlendirebiliriz.

meyve-paketleme-makinesi-3

Tüketim Anına Kadar Koruma

Her sektör ve ürün ihtiyacına göre paketleme makinası ve kullanılacak film değişiklik gösterir. Sebze meyve paketleme makinası için paketleme açısından en uygun film çeşidi ise poliolefin shrink filmdir. Reklam ve promosyon amaçlı ürünlerin yanı sıra, gıdalar için de çok uygundur.

Ürün ile temasında sakınca bulunmaması, şeffaf oluşu sayesinde ürünün görünmesini sağlaması gibi avantajları da barındırır. Bu sayede ürün raflardaki yerini aldığında hem tazeliğini daha uzun süre korur hem de görülebilir olmasıyla güven verir.

meyve-paketleme-makinesi-4

Maripak’ın Türkiye’de lider olmasını sağlayan uzmanlığı, dünyadaki 40 ayrı pazarda yer alarak edindiği tecrübe sayesinde ürünlerinizin korunmasını sağlayabilirsiniz. Sebze meyve paketleme için kullanmanız gereken makine ve film seçimi konusunda da uzman ekibimizle size destek veriyoruz.

Proje satış mühendislerimizin makineler ve kullanım alanları ile ilgili teknik bilgisini, Mareks departmanımızın shrink kaplama film konusundaki bilgisini ürünlerinizin en uygun şekilde paketlenebilmesi için sizinle paylaşıyoruz. Doğru tercihler yapmanızı sağlayarak ürünlerinizin tüketim anına kadar korunmasına destek oluyoruz.

Meyve paketleme işlemini shrink paketleme ile yaparak ürünlerinizin daha uzun raf ömrüne sahip olması, hijyenik ve tazeliği ile hedef kitlenize güven aşılaması için hemen bizi arayıp teklif alabilirsiniz.

Müşterilerimiz ne diyor?
Sıkça Sorulan Sorular
Yumurta Paketleme Makinası'nın fiyatı nedir?-

Yumurta Paketleme Makinalarımız farklı model ve kapasitelerde olup her bir modelin fiyatı farklıdır.

Yurtdışı servis imkanınız var mı?-

Yumurta Paketleme Makinası satışını yaptığımız yurtdışı müşterilerimize distribütörlerimiz vasıtasıyla teknik destek hizmeti sağlamaktayız.

Makinalarınızın garanti süresi ne kadar?-

Tüm diğer ürünlerimiz gibi Yumurta Paketleme Makinalarımız da 3 yıl garanti kapsamındadır.

Referanslarımız
Meyve Paketleme Makinası hakkında öğrenmek istedikleriniz mi var?
Hemen müşteri temsilcimize iletişime geçin...
Fırat Parlar
Fırat Parlar
Proje Satış Müdürü


  30 YIL
  45 DİSTRİBÜTÖR
  9100 MEMNUN MÜŞTERİ
  95 MUTLU ÇALIŞAN
  MARİPAK müşterileri tarafından kullanılan makineler ile şu ana kadar paketleme yapılan ürün sayısı...
  2,795,357,381

  MARİPAK Ambalaj ve Endüstri
  Mamulleri San. Tic. A. Ş.

  Şerifali Mah. Serdivan S. 60
  Y. Dudullu 34775 İstanbul / TÜRKİYE
  +90 216 365 54 44
  info@maripak.com