KAYISI PAKETLEME MAKİNASI

Shrink paketleme yöntemiyle yeni nesil kayısı paketleme sistemleri...
Geniş Ürün Yelpazesi

Her Kapasiteye Uygun Yumurta Shrink Paketleme Makineleri

Kullanıcı Dostu

Kullanımı kolay, otomatik ayarlı ve geniş hafızalı makineler

Tasarruflu Makineler

Kaliteli, sağlam ve uzun ömürlü makineler

Tüm yeni özellikleriyle
Kayısı Paketleme Makinası
Her ebattaki ürünlerinize uygun kayısı shrink paketleme makinelerimiz ile siz değerli kayısı üreticilerinin hizmetinizdeyiz.
Impack Motion, Kayısı Paketleme

Kayısı Paketleme Makinesi Nasıl Fayda Sağlar?

Türkiye kayısı üretiminde dünyada birinci sıradadır. Üretilen kayısılar yaş veya kuru şekilde hem Türkiye iç pazarında, hem de dış pazarlarda satışa sunulmaktadır. Türkiye’de kayısı üretiminin merkezi Malatya ve bu ilimizde küçük, orta, büyük ölçekli birçok kayısı üreticisi firma bulunmakta. Biz de Maripak olarak hem memleketimize hem de dünyaya hizmet veren bu firmalara kuru kayısı paketleme konusunda destek veriyoruz.

En önemli geleneksel ihraç ürünlerimizden olan kayısının en iyi şekilde paketlenmesi şüphesiz çok büyük önem arz etmekte. Bizim Maripak olarak kayısı üreticilerine sunduğumuz paketleme şekli ise shrink paketleme yöntemi.

Kayısı Paketleme

Kuru kayısıların farklı ebatlarda genellikle kartondan ya da tahtadan yapılmış bir kap ya da kasanın içerisinde satışı gerçekleşebilir.

Ürününüzden ne miktarlarda ve neyin içinde paketleyeceğinize karar verdiyseniz, sonrasını bize bırakın. Maripak size, üretim kapasitenize ve üretim hattınıza en uygun makineyi seçmek ve üretmek için sizlerin hizmetinizde.

Kayısı Paketleme Makinaları

İşletmeniz küçük, orta ya da büyük ölçekli olabilir. Maripak her ürün kapasitesine uygun makine portföyü ile shrink paketleme konusunda lider bir firma. Türkiye’de kuru kayısı üretimi yapmakta olan birçok ihracatçı firma kuru kayısı paketleme konusunda Maripak makinelerini kullanmaktalar. Talebiniz üzerine kayısı paketleme makinesi konusundaki referanslarımızı ve hangi makinelerin tercih edildiğini sizlere iletebiliriz.

İhtiyacınıza göre sizlere önerebileceğimiz manuel, yarı otomatik veya tam otomatik, L kesim veya sürekli kesim makinelerimiz bulunmakta. Dilerseniz üretim tesisimizi ziyaret edebilirsiniz, sizlere makinelerimizi tanıtabiliriz. Test için ürünlerinizi getirip, makinelerimizin shrink kalitesini deneyebilirsiniz.

kayisi-paketleme-makinesi-1

Kuru kayısı paketleme konusunda bize ulaştığınızda sizden şu bilgileri rica edeceğiz:

 • Dakikada kaç paket paketleyeceksiniz?
 • Kuru kayısı paketlerinizin minimum ve maksimum ebatları nelerdir?
 • Kaç adet üretim hattınız vardır?
 • Paketleme elle besleme yöntemi ile mi, yoksa otomasyonel bir sistemle mi olacak?
 • Ürünlerinizi marketlerde sunum için olan ince POF filmle mi, yoksa lojistik amaçlı paketleme için kullanılan PE filmle mi yapacaksınız?
shrink-film

Shrink paketlemede iki konu çok önemlidir. Makinelerin kesim kalitesi ve bu makinelerle kullanılacak olan shrink filminin kalitesi. Maripak’ın kardeş firması Mareks POF film konusunda siz müşterilerimize hizmet vermekte. En güzel shrink paketleme iyi kesilen iyi marka bir film ile olur. Kendi markamız olan Kleer-pack yüksek kapasiteli birçok işletmede kullanılmaktadır. Film fiyatları da ürününüzde kullanılacak filmin bobin kalınlığı ve filmin inceliğine göre değişmektedir. Bu konuda danışmak isterseniz Mareks film departmanı ile iletişime geçebilirsiniz:

info@mareksambalaj.com Tel: +90 216 365 5444

Müşterilerimiz ne diyor?
Sıkça Sorulan Sorular
Kayısı Paketleme Makinası'nın fiyatı nedir?-

Kayısı Paketleme Makinalarımız farklı model ve kapasitelerde olup her bir modelin fiyatı farklıdır.

Yurtdışı servis imkanınız var mı?-

Kayısı Paketleme Makinası satışını yaptığımız yurtdışı müşterilerimize distribütörlerimiz vasıtasıyla teknik destek hizmeti sağlamaktayız.

Makinalarınızın garanti süresi ne kadar?-

Tüm diğer ürünlerimiz gibi Kayısı Paketleme Makinalarımız da 3 yıl garanti kapsamındadır.

Küçük çapta üreticiler içinde makineniz var mı?-

Dakikada 5 paketten 100 pakete değişen kapasitelerde makinelerimiz bulunmaktadır. Manüel, yarı otomatik ya da tamamen otomatik inline çözümler ile hizmetinizdeyiz.

Hangi formatlarda kayısı paketleme yapılabilir?-

Makinelerimiz birçok ebada uygun olarak dizayn edilmiştir. Kayısılarınızı paketleyeceğiniz formata karar vermeniz yeterli. Ayrıca aynı makineyi daha küçük formatlar için de ayarlayıp kullanmak mümkün.

Referanslarımız
Kayısı Paketleme Makinası hakkında öğrenmek istedikleriniz mi var?
Hemen müşteri temsilcimize iletişime geçin...
Fırat Parlar
Fırat Parlar
Proje Satış Müdürü


  32 YIL
  47 DİSTRİBÜTÖR
  9100 MEMNUN MÜŞTERİ
  90 MUTLU ÇALIŞAN
  MARİPAK müşterileri tarafından kullanılan makineler ile şu ana kadar paketleme yapılan ürün sayısı...
  3,145,926,447

  MARİPAK Ambalaj ve Endüstri
  Mamulleri San. Tic. A. Ş.

  Şerifali Mah. Serdivan S. 60
  Y. Dudullu 34775 İstanbul / TÜRKİYE
  +90 216 365 54 44
  info@maripak.com