HALI PAKETLEME MAKİNASI

Shrink paketleme yöntemiyle yeni nesil halı paketleme sistemleri...
Yüksek Kapasite

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Suspendisse viverra mauris eget tortor imperdiet vehicula.

Ödüllü Tasarım

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Suspendisse viverra mauris eget tortor imperdiet vehicula.

Kullanıcı Dostu

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Suspendisse viverra mauris eget tortor imperdiet vehicula.

Tüm yeni özellikleriyle
Halı Ambalaj Makinası
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Halı Paketleme Makinesi ile Müşteri Memnuniyetini Artırın

İlk defa satın alan tarafından kullanılacak olduğunu garanti etmenizi sağlayacak olan halı paketleme makinası ile marka güvenilirliğini artırın.

İnsanlar genel olarak yeni satın aldıkları ürünün mükemmel görünmesini isterler. Ekonomik bir avantaj görevi görmediği sürece ürünlerdeki defolardan ve ürünlerin kendilerine defolu olarak ulaşmasından ötürü de memnuniyetsizlik duyarlar. Bu yüzden ürünlerinizin gerek mağaza satışında gerekse online satışta müşteriye özenle ve korunmuş olarak ulaştırılması önemlidir.

Impack Pro-Motion, Yumurta Paketleme

Ürünlerinize Toz Kondurmayın

 • Halı paketleme makinası sayesinde satışa hazır bekleyen bir ürünün satın alındığı ana kadar koruma altında kalmasını sağlayabilirsiniz. Ürünün yüzeyinin ışıkla ve havayla daha az temas etmesini sağlayacak şekilde paketlemesini gerçekleştirerek potansiyel bazı zararları bertaraf edebilirsiniz. Tozlanma, solma, yıpranma gibi olumsuz durumlar yüzünden uğrayabileceğiniz zararların da önüne geçebilirsiniz.
 • Shrink kaplama ile kullanıcıya erişen ürününüzün daha önce açılmamış olması, ilk defa olarak paketinden çıkarılacak olması da “yeni ürün” imajınızı korumanıza yardımcı olur. Bu sayede müşteri memnuniyeti ve marka güvenilirliği konusunda olumlu bir etki bırakabilirsiniz.
 • Halı paketleme ile ürünlerinizi çok daha kolayca kullanıma hazır hale gelecek şekilde paketleyebilirsiniz; rulo halindeki ürünü teslim alınması ve yerleştirilmesi çok daha pratik olur. Ayrıca sizin için de lojistik olarak faydası vardır; yatay olarak kaplayacak olduğu alandan çok daha azını rulo halde ve dikey olarak kaplayacağı için satışa kadar geçecek olan sürede alandan kazanmanızı sağlar.
Impack 40, Yumurta Paketleme

Lider Tecrübe Farkı ile Kaliteye Erişin

 • Yerel pazarda lider konumumuz ve dünya çapında ise 40 farklı pazarda yer almamızı sağlayan hizmet kalitemiz ile Maripak olarak sizin de en doğru tercihleri yapmanızı sağlayabiliriz. Ürününüz için doğru makineyi seçmenize yardımcı olacak proje satış mühendislerimiz ve makineniz için doğru shrink film önerebilecek olan Mareks departmanımız sayesinde profesyonel bir hizmet ile kaliteye ulaşabilirsiniz.
 • Hizmet verdiğimiz tüm sektörlerin ihtiyaçlarının farkında ve müşteri memnuniyetine odaklı olarak verdiğimiz hizmet ile ürünlerinizin kalite farkı yaratmasına ve rakiplerinin önüne geçmesine yardımcı olabiliriz. Siz de bu uzmanlıktan faydalanmak istiyorsanız hemen halı paketleme makinası fiyatları ile ilgili teklif alabilirsiniz.
Müşterilerimiz ne diyor?
Sıkça Sorulan Sorular
Yumurta Paketleme Makinası'nın fiyatı nedir?-

Yumurta Paketleme Makinalarımız farklı model ve kapasitelerde olup her bir modelin fiyatı farklıdır.

Yurtdışı servis imkanınız var mı?-

Yumurta Paketleme Makinası satışını yaptığımız yurtdışı müşterilerimize distribütörlerimiz vasıtasıyla teknik destek hizmeti sağlamaktayız.

Makinalarınızın garanti süresi ne kadar?-

Tüm diğer ürünlerimiz gibi Yumurta Paketleme Makinalarımız da 3 yıl garanti kapsamındadır.

Referanslarımız
Halı Ambalaj Makinası hakkında öğrenmek istedikleriniz mi var?
Hemen müşteri temsilcimize iletişime geçin...
Fırat Parlar
Fırat Parlar
Proje Satış Müdürü


  32 YIL
  47 DİSTRİBÜTÖR
  9100 MEMNUN MÜŞTERİ
  90 MUTLU ÇALIŞAN
  MARİPAK müşterileri tarafından kullanılan makineler ile şu ana kadar paketleme yapılan ürün sayısı...
  3,145,926,447

  MARİPAK Ambalaj ve Endüstri
  Mamulleri San. Tic. A. Ş.

  Şerifali Mah. Serdivan S. 60
  Y. Dudullu 34775 İstanbul / TÜRKİYE
  +90 216 365 54 44
  info@maripak.com