EKMEK PAKETLEME MAKİNASI

Shrink paketleme yöntemiyle yeni nesil ekmek paketleme sistemleri...
Geniş Ürün Yelpazesi

Her Kapasiteye Uygun Ekmek Shrink Paketleme Makineleri

Kullanıcı Dostu

Kullanımı kolay, otomatik ayarlı ve geniş hafızalı makineler

Tasarruflu Makineler

Kaliteli, sağlam ve uzun ömürlü makineler

Tüm yeni özellikleriyle
Ekmek Paketleme Makinası
Her ebattaki ürünlerinize uygun ekmek shrink paketleme makinelerimiz ile siz değerli ekmek üreticilerinin hizmetinizdeyiz.

Ekmek Paketleme Makinesi ile Ekmekler Daha Taze Kalacak

 • Tüketicinin sağlıklı ürüne ulaştığını düşünmesinde etken olan ekmek paketleme işlemi ile hijyen sağlamasının yanı sıra ekmeğin tazeliğini de koruyabilirsiniz.
 • Ekmek paketleme makinası sayesinde “el değmeden üretim yapma” prensibinin devamında da ürünün korunmasını sağlayabilirsiniz. Hedef kitlenize sağlıklı ürünler sunmanın bir gerekliliği olan hijyeni, üretim aşamasının sonrasında da koruduğunuzu gösterebilirsiniz. Bu sayede hedef kitlenizde güven duygusunu uyandırmak, marka sadakati oluşturmak gibi satın alma davranışlarına etki eden basamaklarda nitelikli bir imaja sahip olabilirsiniz.

Tazeliği ve Hijyeni Koruyun

Ekmek paketleme makinaları, ülkemizde en çok tüketilen gıda maddelerinden biri olan ekmeğin hem hijyenik hem de taze kalmasına katkıda bulunur. Her öğünde taze tüketilmek istenen ekmekler hava ile temas ettiği sürece aynı gün içinde bile bayatlamaya başlar. Üretim aşamasından sonra shrink kaplama yapılan ekmeklerin ise hava ile teması azalacağı için rafta daha uzun süre taze kalması sağlanır. Bunun yanı sıra paketleme işlemi, ürünü satın alandan başkasının ürüne el sürmediğini gösterdiği için hijyen açısından da güven verir.

Üretim kapasitenize göre sizlere önereceğimiz makine türü değişecektir. Bu makineler ekmek paketleme makinası fiyatlarını açısından bazı değişiklikler gösterse bile, her shrink paketleme makinesinin çalışma prensibi filmi ürün etrafında sarma ve sonrasında ısı ile büzüştürerek küçültme yöntemine dayanır. Önce dikişi yapılan paketleme işleminde uygulanan uygun miktardaki ısı, filmin küçülerek tamamen ürünün şeklini almasını sağlar.

Shrink paketleme sayesinde tazelik ve hijyen vurgusunu artırarak satın alma davranışları üzerinde de pozitif bir etki sağlayabilirsiniz. Bu sayede açıkta olan ekmekler ile sizin üretiminiz olanlar arasındaki farkı da ortaya koyabilirsiniz.

Uzmanlığımızdan Faydalanın

Shrink paketleme yapmak için ürün ebatları ve paketleme şekillerine göre değişiklik gösteren makineler ve paketleme filmleri bulunur. İyi bir paketleme işleminin yapılabilmesi için makinenin ve filmin ürün odaklı olarak doğru seçilmesi gerekir.

Sektörel olarak değişen ürünlerin gerektirdiği şekilde paketlenebilmesi için farklılık gösteren makine ve filmleri seçmeniz açısından size profesyonel bir rehberlik de sunuyoruz. Ürününüze en uygun makine için sizi proje satış mühendilerimiz yönlendirirken ürününüze en uygun film için de film departmanımız Mareks’teki uzman arkadaşlarımız yardımcı olacak.

Yerel pazarda lider olmamızı, dünya çapında ise 40 farklı pazarda bulunmamızı sağlayan bilgi, tecrübe ve kalitemiz ile sizin de ürününüze değer katacak hizmeti vermeye hazırız. Siz de ürününüzün tazelik ve hijyendeki standartlarını koruyarak müşteri memnuniyetinizi artırabiliriz.

Ekmek paketleme makinası fiyatları için hemen teklif alın.

Müşterilerimiz ne diyor?
Sıkça Sorulan Sorular
Ekmek Paketleme Makinası'nın fiyatı nedir?-

Ekmek Paketleme Makinalarımız farklı model ve kapasitelerde olup her bir modelin fiyatı farklıdır.

Yurtdışı servis imkanınız var mı?-

Ekmek Paketleme Makinası satışını yaptığımız yurtdışı müşterilerimize distribütörlerimiz vasıtasıyla teknik destek hizmeti sağlamaktayız.

Makinalarınızın garanti süresi ne kadar?-

Tüm diğer ürünlerimiz gibi Yumurta Paketleme Makinalarımız da 1 yıl garanti kapsamındadır.

Referanslarımız
Ekmek Paketleme Makinası hakkında öğrenmek istedikleriniz mi var?
Hemen müşteri temsilcimize iletişime geçin...
Fırat Parlar
Fırat Parlar
Proje Satış Müdürü


  30 YIL
  45 DİSTRİBÜTÖR
  9100 MEMNUN MÜŞTERİ
  95 MUTLU ÇALIŞAN
  MARİPAK müşterileri tarafından kullanılan makineler ile şu ana kadar paketleme yapılan ürün sayısı...
  2,795,357,381

  MARİPAK Ambalaj ve Endüstri
  Mamulleri San. Tic. A. Ş.

  Şerifali Mah. Serdivan S. 60
  Y. Dudullu 34775 İstanbul / TÜRKİYE
  +90 216 365 54 44
  info@maripak.com