YENİ Pro-Motion SERİSİ

Sürekli kesme sisteminin en hızlı üyesi olan çift eksen servo sistemi ile aktive olan Maripak’ın amiral gemisi Motion serisi, artık Pro-Motion olarak yenilendi.

İşte Yeni Promotion:

ProMotion” serisinin getirdiği yenilik ve farklar :

– Sistem küçültülmüştür ve daha az yer kaplamaktadır.

– Gezer çene sistemi daha gelişmiş bir mekanik donanım ile tasarlanmıştır.

– En gelişmiş ve en profesyonel çözümler bir arada sunulmuştur.

– Operatör kullanımında kolaylıklar gelmiştir.

– Modern tasarımlı yeni nesil bir ambalaj konsepti sunulmuştur.

– Kullanım kolaylıkları ve emniyet tedbirleri geliştirilmiştir.

– Yeni mekanik donanımı ile sistem üzerinde yük getiren ve yer kaplayan donanımlar azaltılmış, esnek ve daha dinamik, modern görünümlü bir yapıya kavuşturulmuştur.

– Mekanik gibi, estetik ve ergonomi de dikkate alınmıştır.

 

MKS_6263bbbb

– Gezer çene sistemi üzerindeki yatay ve dikey yöndeki hareket, yeni lineer yatak sistemi ile çok yüksek hassasiyete getirilmiştir. Hareket merkezlerindeki sürtünme sıfıra çok yaklaşmış, ağırlıklar azaltılarak yatay ve dikey momentum geliştirimiştir.

 

– Çene sistemindeki bu gelişmin sonucu olarak 120 paket/dk gibi hızlarda makinenin stabilitesi gelişmiştir. Daha sessiz ve kontrollü hareketlerle gelişen mekanik rahatlığı açıkça kendini göstermektedir.

 

 

 

 

MKS_5892bb

– En hızlı çalışan sistemi temsil etmektedir. Moment kaybı yaşanmadan, yolda giderken ürün kesimi gerçekleşir. Ürünler dur/kalk esnasında sarsılmaya bağlı dağılma riski yaşanmadan işlem gerçekleştirilir.

 

– Fire sarma sistemi makinenin içine gömülmüş ve kızaklı bir camekan içerisinde korumaya alınmış, modern bir görünüme kavuşmuştur.

 

 

 

 

 

MKS_5765_5769bb

Değişen ergonomi :

 

Bağımsız operatör paneli ile çene bölgesinden uzak, operatör ile ergonomik bakış açısına sahip touch ekran tasarımı mevcuttur.

 

– Tek parça halinde açılan üst kapak tasarımı ile komple açıklık oramında sisteme müdahale imkanı sağlanmıştır. 200, 400, 800mm genişlikteki alternatif tasarımları üretilmiş ve hizmete hazır hale getirilmiştir.

 

 

 

 

MKS_5772bb

– Servis ve bakım süresi kısaltılmış, parçalar daha hızlı ve daha erişilebilir noktalara konumlandırılarak zaman kaybı yaşanmadan bakım imkanı getirilmiştir. Üretim hatlarına entegrasyonu kolaylaştırılmıştır.

 

Değişim içim çok emek verdik, şimdi sıra sizde…