ÇAY PAKETLEME MAKİNASI

Shrink paketleme yöntemiyle yeni nesil çay paketleme sistemleri...
Geniş Ürün Yelpazesi

Her Kapasiteye Uygun Yumurta Shrink Paketleme Makineleri

Kullanıcı Dostu

Kullanımı kolay, otomatik ayarlı ve geniş hafızalı makineler

Tasarruflu Makineler

Kaliteli, sağlam ve uzun ömürlü makineler

Tüm yeni özellikleriyle
Çay Paketleme Makinası
Her ebattaki ürünlerinize uygun çay shrink paketleme makinelerimiz ile siz değerli çay üreticilerinin hizmetinizdeyiz.

Çay Paketleme Makinesi ile Ürün Kalitesini Artırın

Çay paketleme makinaları ürünlerinizin mağaza vitrinlerinde şeffaf, parlak ve göz alıcı görünümleri sayesinde fark yaratmasını, ürününüzü ve ambalajını her açıdan koruma altına alarak tüketici kitleniz için güvenilir imajınızı oluşturmanızı sağlar.

Ambalaj, bir ürün ile tüketici arasındaki iletişimi sağlayan en önemli faktörlerden biridir. Satın alma davranışlarında göz ardı edilemeyecek bir etki yaratan ambalaj, bir pazarlama aracı olması bakımından, ürünün alt karması içinde yer almasına rağmen pazarlamanın 5. P’si konumundadır.

Ürünlerinizi Koruma Altına Alın

Çay paketleme makinası ürünlerinizin ve ürün ambalajlarının korunmasını sağlar. Plastik film kaynak makinası ile ürünün etrafına dikilir ve daha sonra ısı tüneline girer. Film, tünelde uygulanan ısı sayesinde büzülüp küçülür. Plastik filmin ürünü tamamen çevreleyerek şeklini alması ile hazır hale gelmiş olur. Bu sayede ürünün ambalajı dışarıdan gelecek olan etkilere karşı korunmuş olur. Özellikle çok daha ince bir kutu içinde satılan sallama çaylar için ambalajın temiz kalmasını ve kutunun açılarak içindeki ürünlerin dağılmasını önler.

İngilizce’de “Küçültmek, çekmek.” anlamına gelen shrink kelimesi ile isimlendirilmiş olan shrink paketleme işlemi temel olarak ısıya dayalı bir yöntemdir; ürünün etrafına sarılı olan plastik filmin dikimi yapıldıktan sonra ısı etkisi ile çekmesi ve ürünün şeklini alması prensibine dayalı olarak gerçekleşir.

Güvenilir İmajı Taze Tutun

 • Ürettiğiniz ürünün tazeliği kadar imajınızın da taze kalması oldukça önemli. Günümüzde insanların üzerinde büyük bir etkisi olan görsel imajın bir parçası olan ambalaj, tüketici ile aranızdaki güvenilirlik ölçütlerinden birini oluşturuyor.
 • Sallama çay paketleme makinası sayesinde ürününüzün hedef kitlenizin gözünde güvenilir olduğunu da kanıtlayabilirsiniz. Shrink paketleme ile ürünün ilk defa olarak satın alan kişi tarafından açılacak olduğunu gösterebilirsiniz. Kaplamanın bozulmaması, kutunun içindeki çayların dışarıdan bir müdahale ile eksilmediğinin de bir kanıt olacaktır.
 • Şeffaf olan plastik filmler ürünün ambalajının görünmesinde engel de değildir. Böylelikle orijinal ambalajın pazarlama aracı olarak kullanılmakta sağladığı faydayı da koruyabilirsiniz.

Daha İyi Kalite İçin Yatırım

Çay paketleme makinası fiyatları kullanım alanlarına göre değişiklik gösterebilir. Bununla birlikte işlem kalitesi, ürün odaklı doğru seçimler yapıldığı sürece aynı standardı korur. Shrink makineleri birçok sektör için farklı yapılarda üretilmelerinin yanı sıra ürün odaklı olarak farklı kalınlıklarda plastik filmler kullanılır. Bu konuda size Mareks film departmanımız yardımcı olacaktır.

Maripak olarak çay paketleme makinası fiyatları için teklif alırken ürününüz için gerekli olan malzeme ve makine konusunda da rehber niteliğinde bir destek sağlayabiliriz. Seçim yapacağınız makine ve kullanmanız gereken film malzemesi hakkında bilgi sağlayabiliriz.

Poşet çay paketleme makinası fiyatları için Maripak’ın sektördeki güvenilir tecrübesinden yararlanmak üzere hem makine hem de shrink film için teklif talep edebilirsiniz. Ürünlerinizin korunması ile zarar etmenize sebep olacak potansiyel risklerden kaçınabilir, hedef kitlenizin gözündeki güvenilir imajınızı koruyabilirsiniz.

Siz de hemen Maripak’tan hemen teklif alın ve shrink makineler ile ürünlerinizin korunmasına katkıda bulunun.

Müşterilerimiz ne diyor?
Sıkça Sorulan Sorular
Yumurta Paketleme Makinası'nın fiyatı nedir?-

Yumurta Paketleme Makinalarımız farklı model ve kapasitelerde olup her bir modelin fiyatı farklıdır.

Yurtdışı servis imkanınız var mı?-

Yumurta Paketleme Makinası satışını yaptığımız yurtdışı müşterilerimize distribütörlerimiz vasıtasıyla teknik destek hizmeti sağlamaktayız.

Makinalarınızın garanti süresi ne kadar?-

Tüm diğer ürünlerimiz gibi Yumurta Paketleme Makinalarımız da 3 yıl garanti kapsamındadır.

Referanslarımız
Çay Paketleme Makinası hakkında öğrenmek istedikleriniz mi var?
Hemen müşteri temsilcimize iletişime geçin...
Fırat Parlar
Fırat Parlar
Proje Satış Müdürü


  30 YIL
  45 DİSTRİBÜTÖR
  9100 MEMNUN MÜŞTERİ
  95 MUTLU ÇALIŞAN
  MARİPAK müşterileri tarafından kullanılan makineler ile şu ana kadar paketleme yapılan ürün sayısı...
  2,795,357,381

  MARİPAK Ambalaj ve Endüstri
  Mamulleri San. Tic. A. Ş.

  Şerifali Mah. Serdivan S. 60
  Y. Dudullu 34775 İstanbul / TÜRKİYE
  +90 216 365 54 44
  info@maripak.com